MPEÕK vaimulikkond

Tallinna ja kogu Eesti metropoliit EUGENI, MPEŐK eestseisja
Hirotoonia (vaimulikku ametisse pühitsemise) aeg: 16.04.1994

LAATSARUS, Narva ja Peipsiveere piiskop
Hirotoonia aeg: 21.07.2009


SERGI, Maardu piiskop, Tallinna piiskopkonna vikaarpiiskop
Hirotoonia aeg: 05.02.2017

 

 

 

SERGI, Maardu piiskop, Tallinna piiskopkonna vikaarpiiskop
Hirotoonia aeg: 05.02.2017

Ülempreester Vladimir Sokolov
Hirotoonia aeg: 01.03.1976
Teenimiskoht: Alajõe Jumalaema sündimise kirik (eesseisja)

Ülempreester Oleg Vrona
Hirotoonia aeg: 29.04.1981
Teenimiskoht: Tallinna püha piiskop Nikolause kirik (eesseisja)

Ülempreester Aleksandr Rutškin
Hirotoonia aeg: 27.09.1983
Teenimiskoht: Tallinna Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri peakirik

Ülempreester Aleksander Aim
Hirotoonia aeg: 24.04.1984
Teenimiskoht: Tartu suurmärter Georgiuse (Jüri) kirik (eesseisja)

Ülempreester Antoni Sőrg
Hirotoonia aeg: 20.01.1986
Teenimiskoht: koosseisuväline

Munkpreester Iona (Golovastikov)
Hirotoonia aeg: 19.05.1989
Teenimiskoht: Pärnu suurmärter Katariina kirik (eesseisja)

Ülempreester Leonti Morozkin
Hirotoonia aeg: 22.10.1990
Teenimiskoht: Tallinna Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri peakirik

Ülempreester Juvenalius Kaarma
Hirotoonia aeg: 17.03.1991
Teenimiskoht: Tallinna Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri peakirik

Ülempreester Aleksandr Veršinin
Hirotoonia aeg: 24.03.1991
Teenimiskoht: Jőhvi Issanda Ristimise kirik

Ülempreester Agapit Altsaar
Hirotoonia aeg: 09.06.1991
Teenimiskoht: Viljandi Ristija Johannese kirik (eesseisja)

Ülempreester Igor Prekup
Hirotoonia aeg: 25.10.1992
Teenimiskoht: koosseisuväline

Ülempreester Boriss Merlin
Hirotoonia aeg: 11.09.1994
Teenimiskoht: Tallinna Jumalaema Kiirestikuulja Ikooni kirik (eesseisja)

Ülempreester Andres Mere
Hirotoonia aeg: 03.09.1995
Teenimiskoht: Tallinna Jumalaema Kőikide Kurbade Rőőmu pühakuju kirik (eesseisja)

Ülempreester Jakob Metsalu
Hirotoonia aeg: 18.02.1996
Teenimiskoht: Narva Ülestõusmise katedraal

Munkpreester Dionissi (Borissov)
Hirotoonia aeg: 21.05.1996
Teenimiskoht: Kohtla-Järve Issanda Muutmise kirik

Ülempreester Aleksandr Lebedev
Hirotoonia aeg: 02.06.1996 
Teenimiskoht: Rakvere Jumalaema Sündimise kirik (eesseisja), MPEŐK kogudus Kundas

Ülempreester Vassili Kuprijanov
Hirotoonia aeg: 05.06.1997
Teenimiskoht: Narva pühade Kirilluse ja Metodiuse Kogudus (eesseisja)

Munkpreester Serafim (Lapkov)
Hirotoonia aeg: 20.07.1997
Teenimiskoht: Jõgeva Issanda Risti kogudus (eesseisja)

Ülempreester Aleksandr Iljuhhin
Hirotoonia aeg: 08.02.1998
Teenimiskoht: Kiviőli Jumalaema Kaitsmise kirik (eesseisja), Peterburi püha őndsa Ksenia kirik (eesseisja)

Ülempreester Vitali Gavrilov
Hirotoonia aeg: 12.07.1998


 

Teenimiskoht: Narva Jumalaema Narva pühakuju kirik (eesseisja)


 

Ülempreester Toomas Hirvoja


 

Hirotoonia aeg: 07.03.1999


 

Teenimiskoht: Tallinna Ristija Johannese kirik (eesseisja)


 

Ülempreester Leonid Konoštšjonok


 

Hirotoonia aeg: 26.09.1999


 

Teenimiskoht: Tallinna Jumalaema Kiirestikuulja Ikooni kirik, Türi Püha Kolmainu Jumala kirik (eesseisja)


 

Munkpreester Ilja (Sorokatõi)


 

Hirotoonia aeg: 10.01.2000


 

Teenimiskoht: Mustvee püha Nikolai kirik (eesseisja)


 

Ülempreester Nikolai Terentjev


 

Hirotoonia aeg: 02.05.2000


 

Teenimiskoht: Sillamäe Jumalaema Kaasani pühakuju kirik (eesseisja), Kohtla-Järve Issanda Muutmise kirik (eesseisja kt.)


 

Iguumen Konstantin (Novgorodtsev)


 

Hirotoonia aeg: 06.05.2001


 

Teenimiskoht: Jaama püha piiskop Nikolai kirik (eesseisja)


 

Ülempreester Daniel Lepisk


 

Hirotoonia aeg: 20.05.2001


 

Teenimiskoht: Haapsalu Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri kirik (eesseisja)


 

Ülempreester Aleksandr Kruševski


 

Hirotoonia aeg: 07.04.2002


 

Teenimiskoht: Jőhvi Issanda Ristimise kirik


 

Ülempreester Dimitri Hüvanen


 

Hirotoonia aeg: 24.05.2003


 

Teenimiskoht: Maardu Peaingel Miikaeli kirik (eesseisja)


 

Ülempreester Vjatšeslav Karjagin


 

Hirotoonia aeg: 28.08.2003


 

Teenimiskoht: Kuremäe Jumalaema Uinumise klooster


 

Ülempreester Aleksandr Galiakberov


 

Hirotoonia aeg: 19.12.2003


 

Teenimiskoht: Tallinna Jumalaema Kiirestikuulja Ikooni kirik


 

Ülempreester Sergi Lvov


 

Hirotoonia aeg: 30.05.2004


 

Teenimiskoht: Narva 12 apostli kirik


 

Ülempreester Andrei Vassiljev


 

Hirotoonia aeg: 22.11.2004


 

Teenimiskoht: Narva Ülestőusmise katedraal, Narva-Jõesuu Jumalaema Kaasani pühakoja kirik (eesseisja)


 

Ülempreester Vladislav Aljošin


 

Hirotoonia aeg: 13.11.2005


 

Teenimiskoht: Valga Jumalaema Vladimiri pühakuju kirik (eesseisja)


 

Ülempreester Sergi Liiv


 

Hirotoonia aeg: 28.07.2006


 

Teenimiskoht: Maardu Peaingel Miikaeli kirik


 

Preester Sergi Kossenko


 

Hirotoonia aeg: 24.05.2007


 

Teenimiskoht: Narva Jumalaema Narva pühakuju kirik


 

Ülempreester Vladimir Lihhatšev


 

Hirotoonia aeg: 01.07.2007


 

Teenimiskoht: Sillamäe Jumalaema Kaasani pühakuju kirik


 

Ülempreester Jevgeni Startsev


 

Hirotoonia aeg: 14.08.2008


 

Teenimiskoht: Tallinna püha piiskop Nikolause kirik (Koplis) (eesseisja)


 

Ülempreester Andrei Suslov


 

Hirotoonia aeg: 14.12.2008


 

Teenimiskoht: Jőhvi Issanda Ristimise kirik (eesseisja)


 

Preester Nikolai Kamenev


 

Hirotoonia aeg: 08.01.2009


 

Teenimiskoht: Paldiski Radoneži vaga Sergi kirik (eesseisja)


 

Preester Viktor Kuznetsov


 

Hirotoonia aeg: 22.02.2009


 

Teenimiskoht: Tallinna püha piiskop Nikolause kirik


 

Preester Vjatšeslav Dmitrijev


 

Hirotoonia aeg: 15.02.2012


 

Teenimiskoht: Nina Jumalaema kaitse kirik (eesseisja)


 

Preester Aleksei Pidvõssotski


 

Hirotoonia aeg: 18.02.2012


 

Teenimiskoht: Narva Jumalaema Narva pühakuju kirik


 

Preester Dmitri Pavlov


 

Hirotoonia aeg: 19.08.2012


 

Teenimiskoht: Narva 12 apostli kirik


 

Preester Viktor Melnik


 

Hirotoonia aeg: 21.10.2012


 

Teenimiskoht: Tallinna Jumalaema Sündimise (Kaasani) kirik (eesseisja)


 

Preester Dimitri Žestkov


 

Hirotoonia aeg: 21.04.2013


 

Teenimiskoht: Tallinna Ristija Johannese kirik


 

Preester Georgi Koršak


 

Hirotoonia aeg: 13.10.2013


 

Teenimiskoht: Tallinna Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri katedraal


 

Preester Aleksander Silov


 

Hirotoonia aeg: 04.11.2013


 

Teeniiskoht: Lohusuu Jumalailmumise kirik (eesseisja)


 

Preester Artemi Bondarev


 

Hirotoonia aeg: 06.04.2014


 

Teenimiskoht: Narva 12 apostli kirik


 

Preester Vladimir Kholod


 

Hirotoonia aeg: 29.05.2014


 

Teenimiskoht: Loksa Kroonlinna püha őiglase Joanni kirik (eesseisja)


 

Preester Vadim Godunov


 

Hirotoonia aeg: 28.07.2014


 

Teenimiskoht: Tapa Ristija Johannese kirik (eesseisja)


 

Munkpreester Aleksei (Višnevski)


 

Hirotoonia aeg: 04.12.2014


 

Teenimiskoht: Narva-Jõesuu vürst Vladimiri kirik


 

Preester Daniil Doronin


 

Hirotoonia aeg: 08.05.2016


 

Teenimiskoht: Narva Ülestõusmise katedraal


 

Preester Pjotr Mihhailov


 

Hirotoonia aeg: 12.07.2016


 

Teenimiskoht: Varnja Issanda kohtamise kirik


 

Preester Jevgeni Sokolov


 

Hirotoonia aeg: 12.02.2017


 

Teenimiskoht: Tallinna Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri peakirik


 

Preester Mark Niinepuu


 

Hirotoonia aeg: 13.08.2017


 

Teenimiskoht: Kohtla-Järve Issanda muutumise kirik


 

Diakon Andrei Demidenko


 

Hirotoonia aeg: 31.03.1991


 

Teenimiskoht: koosseisuväline


 

Diakon Oleg Zaderei


 

Hirotoonia aeg: 09.01.2001


 

Teenimiskoht: Kiviőli Jumalaema Kaitse kirik


 

Ülemdiakon Dimitri Ogoltsov


 

Hirotoonia aeg: 15.09.2002


 

Teenimiskoht: Tallinna Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri katedraal


 

Diakon Joann Kitšatov


 

Hirotoonia aeg: 08.06.2003


 

Teenimiskoht: Jőhvi Issanda Ristimise kirik


 

Diakon Aleksei Kuznetsov


 

Hirotoonia aeg: 01.07.2003


 

Teenimiskoht: Kohtla-Järve Issanda muutumise kirik


 

Diakon Viktor Ivanajev


 

Hirotoonia aeg: 06.06.2004


 

Teenimiskoht: Valga Jumalaema Vladimiri pühakuju kirik


 

Ülemdiakon Vadim Talajev


 

Hirotoonia aeg: 08.02.2009


 

Teenimiskoht: Narva Ülestõusmise katedraal


 

Diakon Grigori Steklov


 

Hirotoonia aeg: 28.04.2009


 

Teenimiskoht: koosseisuväline


 

Diakon Vjatšeslav Zaretski


 

Hirotoonia aeg: 14.06.2009


 

Teenimiskoht: Tallinna Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri peakirik


 

Diakon Aleksei Smirnov


 

Hirotoonia aeg: 13.11.2010


 

Teenimiskoht: Narva Ülestõusmise katedraal


 

Munkdiakon Jaroslav Antonov


 

Hirotoonia aeg: 13.03.2011


 

Teenimiskoht: Narva 12 apostli kirik


 

Diakon Nikolai Kirillov


 

Hirotoonia aeg: 30.03.2014


 

Teenimiskoht: Tallinna Jumalaema Kiirestikuulja Ikooni kirik


 

Diakon Oleg Klinkov


 

Hirotoonia aeg: 21.12.2014


 

Teenimiskoht: Tallinna Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri peakirik


 

Diakon Aristarh Sviridetski


 

Hirotoonia aeg: 31.07.2016


 

Teenimiskoht: Tallinna Neeva vaga őigeusulise suurvürsti Aleksandri peakirik


 

Diakon Ilja Lepilin


 

Hirotoonia aeg: 30.10.2016


 

Teenimiskoht: Tallinna püha piiskop Nikolause kirik


 

Diakon Joann Tulženko


 

Hirotoonia aeg: 13.11.2016


 

Teenimiskoht: Sillamäe Jumalaema Kaasani pühakuju kirik


 

Diakon Dionissi Kasparovitš


 

Hirotoonia aeg: 25.12.2016


 

Teenimiskoht: Tallinna Jumalaema sündimise (Kaasani) kirik


 

Diakon Nikita Andrejev


 

Hirotoonia aeg: 02.04.2017


 

Teenimiskoht: Tallinna Ristija Johannese kirik


 

Munkdiakon Vassili Boitšuk


 

Hirotoonia aeg:


 

Teenimiskoht: Narva 12 apostli kirik


 


 

 

Протоиерей Владимир Соколов
Дата священнической хиротонии: 01.03.1976
Место служения: храм Богоявления Господня в Лохусуу (настоятель)

Протоиерей Олег Врона
Дата священнической хиротонии: 29.04.1981
Место служения: храм свт. Николая (ул. Вене) в Таллине (настоятель)

Протоиерей Александр Ручкин
Дата священнической хиротонии: 27.09.1983
Место служения: Таллинский кафедральный собор св. благ. кн. Александра Невского

Протоиерей Александр Айм
Дата священнической хиротонии: 24.04.1984
Место служения: храм вмч. Георгия Победоносца в Тарту (настоятель)

Протоиерей Антоний Сырг
Дата священнической хиротонии: 20.01.1986
За штатом.

Иеромонах Иона (Головастиков)
Дата священнической хиротонии: 19.05.1989
Постриг: 03.04.2012
Место служения: храм вмц. Екатерины в Пярну (настоятель)

Протоиерей Леонтий Морозкин
Дата священнической хиротонии: 22.10.1990
Место служения: Таллинский кафедральный собор св. благ. кн. Александра Невского

Протоиерей Иувеналий Каарма
Дата священнической хиротонии: 17.03.1991
Место служения: Таллинский кафедральный собор св. благ. кн. Александра Невского

Протоиерей Александр Вершинин
Дата священнической хиротонии: 24.03.1991
Место служения: храм Богоявления Господня в Йыхви

Протоиерей Агапит Альтсаар
Дата священнической хиротонии: 09.06.1991
Место служения: храм Иоанна Предтечи в Вильянди (настоятель)

Протоиерей Игорь Прекуп
Дата священнической хиротонии: 25.10.1992
За штатом.

Протоиерей Борис Мерлин
Дата священнической хиротонии: 11.09.1994
Место служения: храм иконы Божией Матери "Скоропослушница" в Таллине (настоятель)

Протоиерей Андрей Мере
Дата священнической хиротонии: 03.09.1995
Место служения: храм во имя иконы Божией Матери "Всех Скорбящих Радосте" в Таллине (настоятель)

Протоиерей Иаков Метсалу
Дата священнической хиротонии: 18.02.1996
За штатом.

Иеромонах Дионисий (Борисов)
Дата священнической хиротонии: 21.05.1996
Место служения: храм Преображения Господня в Кохтла-Ярве

Протоиерей Александр Лебедев
Дата священнической хиротонии: 02.06.1996
Место служения: храм Рождества Пресвятой Богородицы в Раквере (настоятель), приход ЭПЦ МП в Кунда

Протоиерей Василий Куприянов
Дата священнической хиротонии: 05.06.1997
Место служения: храм Кирилла и Мефодия в Нарве (настоятель)

Иеромонах Серафим (Лапков)
Дата священнической хиротонии: 20.07.1997
Место служения: приход Креста Господня в г. Йыгева

Протоиерей Александр Илюхин
Дата священнической хиротонии: 08.02.1998
Место служения: храм Покрова Пресвятой Богородицы в Кивиыли (настоятель), храм св. блаж. Ксении Петербургской в Азери (настоятель)

Протоиерей Виталий Гаврилов
Дата священнической хиротонии: 12.07.1998
Место служения: храм Нарвской иконы Божией Матери в Нарве (настоятель)

Протоиерей Фома Хирвоя
Дата священнической хиротонии: 07.03.1999
Место служения: храм Иоанна Предтечи в Таллине (настоятель)

Протоиерей Леонид Конощенок
Дата священнической хиротонии: 26.09.1999
Место служения: храм Святой Троицы в Тюри (настоятель), храм иконы Божией Матери "Скоропослушница" в Таллине

Иеромонах Илия (Сорокатый)
Дата священнической хиротонии: 10.01.2000
Место служения: храм свт. Николая в Муствее (настоятель)

Протоиерей Николай Терентьев
Дата священнической хиротонии: 02.05.2000
Место служения: храм Казанской иконы Божией Матери в Силламяэ (настоятель), храм Преображения Господня в Кохтла-Ярве (и.о. настоятеля)

Игумен Константин (Новгородцев)
Дата священнической хиротонии: 06.05.2001
Место служения: храм свт. Николая в Яама (настоятель)

Протоиерей Даниил Леписк
Дата священнической хиротонии: 20.05.2001
Место служения: храм св. благ. кн. Александра Невского в Хаапсалу (настоятель)

Протоиерей Александр Крушевский
Дата священнической хиротонии: 07.04.2002
Место служения: храм Богоявления Господня в Йыхви

Протоиерей Димитрий Хюванен
Дата священнической хиротонии: 24.05.2003
Место служения: храм Архангела Михаила в Маарду (настоятель)

Протоиерей Вячеслав Карягин
Дата священнической хиротонии: 28.08.2003
Место служения: Пюхтицкий Успенский женский монастырь

Протоиерей Александр Галиакберов
Дата священнической хиротонии: 19.12.2003
Место служения: Храм иконы Божией Матери "Скоропослушница в Таллине

Протоиерей Сергий Львов
Дата священнической хиротонии: 30.05.2004
Место служения: Собор Воскресения Христова в Нарве

Протоиерей Андрей Васильев
Дата священнической хиротонии: 22.11.2004
Место служения: храм Сретения Господня в Варанье  

Протоиерей Владислав Алёшин
Дата священнической хиротонии: 13.11.2005
Место служения: храм Владимирской иконы Божией Матери в Валга (настоятель)

Протоиерей Сергий Лийв
Дата священнической хиротонии: 28.07.2006
Место служения: храм Архангела Михаила в Маарду

Священник Сергий Косенко
Дата священнической хиротонии: 24.05.2007
Место служения: храм Нарвской иконы Божией Матери в Нарве

Протоиерей Владимир Лихачев
Дата священнической хиротонии: 01.07.2007
Место служения: храм Казанской иконы Божией Матери в Силламяэ

Протоиерей Евгений Старцев
Дата священнической хиротонии: 14.08.2008
Место служения: храм свт. Николая (в Копли) в Таллине (настоятель)

Протоиерей Андрей Суслов
Дата священнической хиротонии: 14.12.2008
Место служения: храм Богоявления Господня в Йыхви (настоятель)

Священник Николай Каменев
Дата священнической хиротонии: 08.01.2009
Место служения: храм прп. Сергия Радонежского в Палдиски (настоятель)

Священник Виктор Кузнецов
Дата священнической хиротонии: 22.02.2009
Место служения: храм свт. Николая (ул. Вене) в Таллине (сверхштат.)

Священник Вячеслав Дмитриев
Дата священнической хиротонии: 15.02.2012
Место служения: храм Покрова Пресвятой Богородицы в Нина (настоятель)

Священник Алексий Пидвысоцкий
Дата священнической хиротонии: 18.02.2012
Место служения: храм Нарвской иконы Божией Матери

Священник Дмитрий Павлов
Дата священнической хиротонии: 19.08.2012
Место служения: Нарвский Воскресенский Собор

Священник Виктор Мельник
Дата священнической хиротонии: 21.10.2012
Место служения: храм Рождества Богородицы (Казанский) в Таллине (настоятель)

Священник Димитрий Жестков
Дата священнической хиротонии: 21.04.2013
Место служения: храм Иоанна Предтечи в Таллине

Священник Георгий Коршак
Дата священнической хиротонии: 13.10.2013
Место служения: Таллинский кафедральный собор св. благ. кн. Александра Невского

Священник Александр Силов
Дата диаконской хиротонии: 20.10.2013
Дата священнической хиротонии: 04.11.2013
Место служения: Собор Воскресения Христова в Нарве

Священник Артемий Бондарев
Дата диаконской хиротонии: 27.09.2013
Дата священнической хиротонии: 06.04.2014
Место служения: Собор Воскресения Христова в Нарве

Священник Владимир Холод
Дата диаконской хиротонии: 23.03.2014
Дата священнической хиротонии: 29.05.2014
Место служения: храм св. Праведного Иоанна Конштадтского в г. Локса (настоятель)

Священник Вадим Годунов
Дата диаконской хиротонии: 07.04.2013
Дата священнической хиротонии: 28.07.2014
Место служения: храм Рождества Иоанна Крестителя г. Тапа (настоятель)

Иеромонах Алексий (Вишневский)
Дата диаконской хиротонии:
Дата священнической хиротонии: 04.12.2014
Место служения: Архиерейское подворье в Усть-Нарва, Князь-Владимировский храм

Священник Даниил Доронин
Дата диаконской хиротонии: 20.09.2015
Дата священнической хиротонии: 08.05.2016
Место служения: Нарвский Воскресенский Собор

Священник Петр Михайлов
Дата хиротонии: 12.07.2016
Место служения: Храм Сретения Господня в дер. Варня

Священник Евгений Соколов
Дата священнической хиротонии: 12.02.2017
Место служения: Таллинский кафедральный собор св. благ. кн. Александра Невского

Священник Марк Нийнепуу
Дата священнической хиротонии: 13.08.2017
Место служения: храм Преображения Господня в Кохтла-Ярве

Священник Аристарх Свиридецкий
Дата диаконской хиротонии: 31.07.2016
Дата священнической хиротонии: 10.12.2017
Место служения: Таллинский кафедральный собор св. благ. кн. Александра Невского

Диакон Олег Задерей
Дата диаконской хиротонии: 09.01.2001
Место служения: храм Богоявления Господня в Йыхви

Протодиакон Димитрий Огольцов
Дата диаконской хиротонии: 15.09.2002
Место служения: Таллинский кафедральный собор св. благ. кн. Александра Невского

Диакон Иоанн Кичатов
Дата диаконской хиротонии: 08.06.2003
Место служения: храм Богоявления Господня в Йыхви

Диакон Алексий Кузнецов
Дата диаконской хиротонии: 01.07.2003
Место служения: храм Преображения Господня в Кохтла-Ярве

Диакон Виктор Иванаев
Дата диаконской хиротонии: 06.06.2004
Место служения: храм Владимирской иконы Божией Матери в Валга

Диакон Григорий Стеклов
Дата диаконской хиротонии: 28.04.2009
Место служения: храм свт. Николая (ул. Вене) в Таллине

Диакон Алексий Смирнов
Дата диаконской хиротонии: 13.11.2010
Место служения: Собор Воскресения Христова в Нарве

Диакон Вячеслав Зарецкий
Дата диаконской хиротонии: 14.06.2009
Место служения: Таллинский кафедральный собор св. благ. кн. Александра Невского

Иеродиакон Ярослав (Антонов)
Дата диаконской хиротонии: 13.03.2011
Место служения: храм Нарвской иконы Божией Матери в Нарве

Диакон Николай Кириллов
Дата диаконской хиротонии: 30.03.2014
Место служения: храм иконы Божией Матери "Скоропослушница в Таллине

Диакон Олег Клинков
Дата диаконской хиротонии:
Место служения: Таллинский кафедральный собор св. благ. кн. Александра Невского

Диакон Илья Лепилин
Дата диаконской хиротонии: 30.10.2016
Место служения: храм свт. Николая (ул. Вене) в Таллине

Диакон Иоанн Тульженко
Дата диаконской хиротонии: 13.11.2016
Место служения: храм Казанской иконы Божией Матери в городе Силламяэ

Диакон Дионисий Каспарович
Дата диаконской хиротонии: 25.12.2016
Место служения: храм Рождества Пресвятой Богородицы (Казанский) в Таллине

Диакон Никита Андреев
Дата диаконской хиротонии: 02.04.2017
Место служения: храм Иоанна Предтечи (Нымме) в Таллине


 

Pühakojad kaart

Kontakt

Moskva Patriarhaadi Eesti Őigeusu Kirik
Pikk 64-4, 10133 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 641 1301
Faks: +372 641 1302
E-mail:


Üles